Zmenový dispečer

ZEOCEM s.r.o.

Miesto práce
Bystré
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac(finálna úroveň mzdy je závislá od individuálnych skúseností a schopností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na 2 zmeny:

1. zmena 06.00 hod. -14.00 hod.

2. zmena 14.00 hod. -22.00 hod.

  • Komunikácia s dopravcami a špedičnými spoločnosťami
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Objednávanie dopravy a upresňovanie termínov nakládky s dopravcami
  • Vystavovanie a zasielanie objednávok dopráv
  • Vystavovanie príkazov na nakládku vozidiel
  • Vystavovanie expedičných dokumentov (CMR, dodacie listy a iné) a ich odovzdávanie vodičom (administratívna obsluha vodičov počas expedície)
  • Evidencia certifikátov o vyčistení auto-cisterien GMP+ dopravcov a ich vyhodnotenie
  • Evidencia prepráv vlastnej flotily
  • Kontrola došlých faktúr od dopravcov za vykonané prepravy a ich evidencia (schvaľovanie ich opodstatnenosti a správnosti)
  • Spolupráca s ostatnými úsekmi, hlavne s úsekom obchodu a úsekom výroby ohľadne riešení vzniknutých problémov
  • Operatívne riešenie problémov

Ponúkame:
- zaujímavú a perspektívnu prácu vo výbornom pracovnom kolektíve

- stabilnú pracovnú pozíciu

- prácu v medzinárodnej spoločnosti

- príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie 20 Eur mesačne)

- príspevok na stravovanie nad rámec zákona (stravné 6 Eur na deň)

​- spoločenské a športové firemné akcie

- odmeny pri životnom jubileu

- prehodnotenie mzdy minimálne 1x ročne

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
práca na PC - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovednosť a spoľahlivosť
• schopnosť práce pod stresom
• schopnosť pracovať v zmenovej
   prevádzke (denná a poobedňajšia)
• vykonávanie nadčasovej práce v zmysle
  Zákonníka práce
• loajálnosť voči zamestnávateľovi
• komunikačné zručnosti

Zeocem s.r.o. je členom skupiny, ktorá je jedným z najväčších producentov výrobkov z prírodného zeolitu na svete.

Tieto výrobky majú široké využitie v poľnohospodárstve, chovateľstve, stavebníctve, pri ochrane životného prostredia, pri čistení vôd a spalín a v rôznych odvetviach priemyslu.

K podpore nášho globálneho rastu hľadáme do svojho tímu nových kolegov.

Sídlo firmy a hlavná kancelária je v Bystrom, okr. Vranov nad Topľou, ďalšiu kanceláriu má firma v Košiciach v BCK Štúrova 27.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Pavliščák
Tel.: +421905574158
E-mail: poslať životopis
ID: 4827008  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac