Strojník v nárezovom stredisku

TAURIS, a.s.

Miesto práce
Podskala, Spišská Nová Ves-Tarča
Termín nástupu
ihneď
Od 750 EUR/mesiac750 eur +13% prémie, dochádzkový bonus, príplatok za chlad 0,72 eur/ hod. Ostatné príplatky podľa zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava výrobného materiálu, navozenie na pracovisko podľa plánu výroby a pokynov majstra. Príprava baliaceho a pomocného materiálu. Nastavenie technologických zariadení – krustovačka, nárezový stroj, balička. Udržiavanie zariadení v plynulej prevádzke. Nahlasovanie porúch. Pracuje v skupine s robotníkmi nárezového strediska.

​Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, stravenky v hodnote 5,85 eura. Možnosť zvýšenie mzdy a zamestnať sa na dobu neurčitú. Ďalšie benefity- dochádzkový bonus, vianočná odmena, masáže, poukážky na nákup v našich predajniach, tašky s výrobkami na Vianoce a Veľkú noc, Mikulášske balíčky pre deti, prací prášok raz za 3 mesiace.​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, spoľahlivosť, samostatnosť.

TAURIS, a.s. je stabilná výrobno-obchodná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov, rýb a výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4834344  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac