Senior Fleet predajca

Summit Motors Bratislava, spol. s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 9, Vajnory
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 3 000 EUR/mesiacMzda sa pohybuje od 1 200 do 3 000+ EUR* (základná mzda 1 200 EUR + variabilná zložka mzdy v závislosti od dosiahnutých výsledkov, *horný limit je závislý od dosiahnutých výsledkov obchodníka a nemá určený strop) + kvartálna odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu predajcov nových vozidiel hľadáme šikovnú posilu, ktorá bude získavať nových fleet klientov, ale aj udržiavať vzťahy s existujúcimi klientmi.
Okrem predaja nových vozidiel Ford a finančných produktov sa bude zúčastňovať na verejnom obstarávaní. Bude tiež mať dohľad nad fleet oddelením pod vedením vedúceho predaja nových vozidiel.

Očakávané aktivity:
• Pravidelne a aktívne navštevuje obchodných partnerov vo svojom pridelenom regióne na Slovensku.
• Aktívne hľadá nových klientov a obchodných partnerov v regióne a realizuje vlastnú akvizíciu.
• Dohliada na fleet oddelenie, ktoré je pod vedením vedúceho predaja nových vozidiel.
• Udržiava a vytvára nové kontakty v silných spoločnostiach na slovenskom trhu, so zameraním najmä na malé a stredné podniky.
• Aktívne vyhľadáva príležitosti a podieľa sa na verejnom obstarávaní.
• Aktívne spolupracuje s oddelením vozového parku importéra a úzko spolupracuje s Fleet manažérom importéra v oblasti verejného obstarávania.
• Vytvára spoločné a nové projekty s vedúcim tímu predaja nových vozidiel pri plánovaní strednodobých a dlhodobých cieľov a stratégií spoločnosti.
• Aktívne pracuje na spätnej väzbe na ponuku produktov.
• Aktívne predáva finančné produkty a poistenie od zmluvných partnerov. Pripravuje interné cenové kalkulácie vozidiel, cenové ponuky, ponuky financovania od partnerskej lízingovej spoločnosti, ako aj ponuky poistenia a ponuky prestavieb a príslušenstva.
• Je zodpovedný za poskytovanie presných a úplných informácií o produkte zákazníkovi.
• Je zodpovedný za predaj vozidla a činnosti súvisiace s predajom (vytvára objednávky, kontroluje stav vozidla, vystavuje kúpnu zmluvu, zálohovú faktúru a vytvára rezerváciu v sklade dovozcu). Zabezpečuje administratívu potrebnú k predaju (objednanie vozidiel, doklady pre fakturáciu, kontrola platby spojenej s kúpou nového vozidla a príslušenstva, doklady potrebné na evidenciu, prihlásenie vozidla na DI PZ a odbor dopravy, reporting dokladov pre finančné oddelenie, reporting dokladov pre importéra).
• Spolupracuje s dodávateľmi prestavieb a príslušenstva.
• Spolupracuje s partnerskou lízingovou spoločnosťou, pracuje na vzdelávaní Educa.
• Pripravuje vozidlá na dodanie (PDI, kontrola vozidla pred predajom).
• Organizuje a zúčastňuje sa testovacích jázd so zákazníkmi a potenciálnymi zákazníkmi.
• Reportuje a pracuje s CRM.

Príspevky zo Sociálneho fondu
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie po odpracovaní 1 roka
Zamestnanecká zľava na servis
Parkovacie miesto
Bonus za odporúčanie nového zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti s predajom vozidiel a súvisiaceho vybavenia a s produktami operatívneho leasingu.

Počet rokov praxe

3

• Vášeň pre obchod a rozvíjanie obchodných vzťahov
• Výborné komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
• Orientácia na zákazníka
• Samostatnosť a flexibilita. Zodpovednosť.
• Proaktívny prístup k sebazdokonaľovaniu
• Práca s PC (MS Office)
• Znalosť angličtiny
• Ochota učiť sa

Summit Motors Bratislava, spol. s r.o. je najväčší autorizovaný predajca a servisné centrum vozidiel značky Ford na Slovensku. Okrem nových osobných a úžitkových vozidiel Vám vieme zabezpečiť aj výkup a predaj jazdených vozidiel akejkoľvek značky, značkové financovanie v spolupráci so stabilnými partnermi. Naši vyškolení a certifikovaní zamestnanci mechanickej, klampiarskej a lakýrnickej dielne sa postarajú o technickú a karosársku opravu Vášho vozidla. Summit Motors Bratislava pôsobí na Slovensku už viac ako 15 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie SMB
E-mail: poslať životopis
ID: 4743019  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac