Ekonóm/ka

Stredná odborná škola podnikania Žilina

Miesto práce
Sasinkova 45, Žilina
Termín nástupu
2024-07-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ekonóm/ka

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
220

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ďalšie požiadavky
Stredná odborná škola podnikania, Sasinkova 45, Žilina

prijme do pracovného pomeru personalistu/pokladníka

s nástupom od 01.07.2024

Kvalifikačné predpoklady:
- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou ekonomického smeru

Požiadavky:
- znalosť personálneho programu IS Magma HCM
- znalosť účtovníckeho programu i-Spin
- znalosť správy drobného majetku- zaraďovanie, inventarizácia
- znalosť aSc Agendy, EduPage
- práca s PC (Excel, Word, Outlook)
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- samostatnosť pri práci, zodpovednosť

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
- profesijný štruktúrovaný životopis
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z. a v znení neskorších predpisov

Náplň práce:
- personálna agenda- pracovné zmluvy, náplne, dohody, platové a menovacie dekréty, prihlášky a odhlášky do SP, výkazníctvo, príprava podkladov pre mzdovú agendu
- pokladničná činnosť- účtovanie pokladničných operácii, inventarizácia pokladne, odvod, dotácia a prevodné príkazy do banky, vydávanie hotovosti
- inventarizácia a správa drobného majetku školy
- evidencia kníh a učebníc, evidencia a spracovanie školských úrazov, cestovných príkazov, stravných lístkov, evidencia a vydávanie ISIC a ITIC kariet pre žiakov a zamestnancov
- agenda sociálnych, tehotenských a motivačných štipendií
- agenda ochrany osobných údajov
- agenda objednávok- nákup tovaru a služieb, vystavovanie
objednávok

Platové podmienky:
- na základe stupnice platových taríf podľa Zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so štruktúrovaným životopisom, dokladmi o ukončenom vzdelaní a kontakt (telefonický alebo e-mailový) zašlite písomne do 24.05.2024 na adresu: SOŠ podnikania, Sasinkova 45, 010 01 Žilina alebo prostredníctvom elektronickej pošty na adresu: [email protected]

Termín pohovoru bude oznámený po spracovaní žiadostí.

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že na pracovný pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

ID: 4834760  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.