Vedúci skladu

Stavebniny DEK s.r.o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spokojný zákazník a bezproblémový chod skladu bude tvojou najlepšou vizitkou

Budeš mať na starosť menší tím kolegov

Blysneš sa tímovou spoluprácou

Kolegovia ocenia tvoj záujem o ich prácu, pomoc a podporu v situáciách, kedy si sami nevedia rady

Denne budeš komunikovať s oddelením odbytu, spoznáš ďalších kolegov z logistiky a z ďalších oddelení firmy

Nebojíš sa práce s VZV - prijímať, vydávať a manipulovať s tovarom

Postrážiš si skladové zásoby a objednávky tovaru, neprekvapí Ťa občasná reklamácia či nejaký zádrhel

Spoločne oceníme tvoje vynikajúce inventúrne výsledky

Zamestnanie na HPP

Priemerná mzda 1500 Eur pri plnení všetkých povinností

Príspevok na stravovanie

2 Sick days

Občerstvenie na pracovisku, skvelú kávu a čaj zdarma

Zľavy na produkty a služby Stavebnín DEK

Moderná spoločnosť

Firemné a dodávateľské akcie

Kariéru pre tých, ktorí ukážu, že vedia

Požiadavky na zamestnanca

Stavebniny DEK s.r.o. je dynamická obchodná spoločnosť, ktorá patrí do skupiny DEK. Na Slovensku pôsobí od roku 2003 a zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb v stavebníctve, akými sú technické poradenstvo, miešanie omietok a farieb, prevádzka požičovní strojov a náradia, prenájom klampiarskych dielní apod.
S obratom 95 mil. EUR a tímom viac jako 280-tich zamestnancov, ktorí sú zákazníkom k dispozícii na 19 pobočkách patria Stavebniny DEK medzi najväčších hráčov na slovenskom trhu stavebnín. Naším cieľom je dlhodobo spokojný zákazník s funkčným stavebným materiálom, konštrukciou alebo spoľahlivou službou.
Sme pripravení neustále sa vyvíjať a meniť, aby sme prinášali pridanú hodnotu našim zákazníkom a celej spoločnosti. Chceme vytvoriť prostredie, v ktorom môžu byť rozvíjané myšlienky a pokrok.
Postavte si svoju budúcnosť a staňte sa súčasťou tímu Stavebnín DEK.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Winklerova
E-mail: poslať životopis
ID: 4825884  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac