Informátor

Štatistický úrad SR

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
833,5 EUR/mesiac(výsledný plat bude stanovený po vzájomnej dohode a na základe kvality plnenia úloh, možnosť priznania osobného príplatku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia návštev a vstupov tretích osôb s využitím výpočtovej techniky,

- obsluha telefónnej ústredne vrátane poskytovania základných informácií v rozsahu svojich kompetencií,

- evidencia kľúčového hospodárstva objektu,

- ohlasovanie návštev zamestnancom,

- validácia, evidencia a kontrola parkovacích lístkov a zároveň spracúvanie mesačných prehľadov o parkovaní na vyhradených parkovacích miestach,

- aktívna spolupráca a komunikácia so všetkými organizačnými jednotkami ŠÚ SR,

- aktívna komunikácia s návštevami, podávanie informácie v rozsahu svojich kompetencií.

- práca v stabilnej inštitúcii

- príjemný pracovný kolektív podporujúci vzájomné zdieľanie znalostí

- výmera dovolenky vyššia o 1 týždeň nad rámec výmery v Zákonníku práce

- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

- MultiSport karta

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
1. písomná žiadosť do zamestnania
2. profesijný štruktúrovaný životopis
3. kópia dokladu o dosiahnutí požadovaného stupňa vzdelania
4. čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
5. písomný súhlas so spracovaním osobných údajov za účelom výberového konania v súlade so Všeobecným nariadením EÚ o ochrane osobných údajov (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov

Doklady je možné podať poštou alebo elektronickými prostriedkami, najneskôr do 8.6.2024.
Adresa pre podanie poštou:
Štatistický úrad SR, Lamačská cesta 3/C, 840 05 Bratislava

Informácie o pracovnej pozícii: Ing. Ivica Janáčková, riaditeľka prevádzkového odboru, telefónne číslo: +421 250236490.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

komunikatívnosť, precíznosť / dôslednosť, ochota spolupracovať v kolektíve a ochota práce v 2 smenách.

Štatisticky úrad SR ako ústredný orgán štátnej správy je tradičným producentom oficiálnych štatistík, zhromažďuje údaje a zostavuje štatistiky na vnútroštátne účely a tiež pre potreby Európskej únie. Je zodpovedný za rozvoj, tvorbu a šírenie oficiálnej štatistiky v SR. Z dôvodu rýchlo sa meniacich procesov v spoločnosti, digitalizácií všetkých oblastí spoločenského a hospodárskeho života, spolu s rastúcou popularitou internetu, používaním sociálnych médií a digitálnych platforiem sa vytvára dopyt po komplexnejších a náročnejších štatistických výstupov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Palušová
Tel.: +421250236302
E-mail: poslať životopis
ID: 4826113  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 833,5 EUR/mesiac