React Developer (React, VueJS)

SourceFirst International s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 700 EUR/mesiacAtraktívny benefitný systém klienta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta hľadáme skúseného React Developera, ktorý má skúsenosti aj s vývojom vo VueJS

- vývoj softwéru a práca v celom softvérovom cykle
​- vytváranie softvérových aplikácií
​- programovanie a prototypovanie softvérových aplikácií
​- podpora, rozvoj a vývoj softvérových aplikácií
​- oprava chýb v softvérových aplikáciách
​- návrh aplikačnej architektúry
​- testovanie softvéru
​- písanie technickej dokumentácie
​- nasadzovanie softvérových aplikácií
​- navrhovanie technických riešení
​- nasledovanie technologických trendov
​- reportovanie​

​- Prispevok na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare,
​- Príspevok na MultiSport kartu,
​- Bicykláreň so sprchou,
​- Služobný mobil aj na súkromné účely,
​- Program Kolega odporúča kolegu,
​- VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max,
​- Zľavy z ročného predplatného našich titulov,
​- Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy,
​- Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť
​- Možnosť sebarealizácie,
​- Profesionálny rozvoj,
​- Prácu v priateľskom tíme a prácu z domu, no s pravidelným chodením na tímové porady​

Prosím pošlite svoj životopis na email [email protected]. Máme vždy viacero pozícií pre IT špecialistov nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj na zahraničných projektoch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2024 (ostáva ešte 211 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Naším klientom je jedna z popredných mediálnych spoločností, do ktorej portfólia patrí široká šklála printových a online titulov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- znalosť typescriptu a objektovo orientovaného programovania
- pokročilé znalosti React
- pokročilé znalosti HTML, CSS, Javascript
- znalosti React funkcionálnych komponent výhodou
- znalosti Redux výhodou
- znalosti NextJS alebo inej SSR metódy výhodou
- znalosť niektorého z css preprocesorov, ideálne SCSS, alebo SASS
- skúsenosti s VueJS

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4833258  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac