Reagujte bez životopisu

Technical Sales Engineer pro Slovensko

SENSTRONIC ESPAGNE, S.L.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se Technical Sales Engineer pro Slovensko. Jsi to Ty?

Jak vypadá pracovní týden?
V pondělí jsi na Home Office – domlouváš si schůzky, řešíš drobnou osobní administrativu a reportuješ schůzky z uplynulého týdne do CRM (Sales Force).
Zbytek týdne jsi v terénu u zákazníků, kde jim pomáháš řešit jejich problémy, prezentuješ novinky, a udržuješ si přehled o trhu a konkurenci. Ideální je navštívit 12 zákazníků za týden v rámci celého Slovenska.

Co bys měl/a splňovat?
Technik – ideálně s VŠ. A jestli zrovna dokončuješ VŠ, můžeš začít na part-time
Slovenština a angličtina podmínkou. Němčina, španělština nebo francouzština výhodou
Komunikační a prezentační schopnosti
Aktivní řidič/ka s platným ŘP skupiny B
Nebát se pravidelně cestovat
Organizovanost a samostatnost

Co nabízíme?
Plat 1 600 € – 1 900 € + Bonus při dosažení cíle
Pružnou pracovní dobu a vlastní organizaci pracovního týdne
5 týdnů dovolené
Osobní auto (Golf 8) i k soukromým účelům
Dvoutýdenní zaškolení ve Španělsku
Samozřejmostí je služební iPhone, notebook a tiskárna
Vánoční večírek ve Španělsku
Vánoční dárkový koš
Mezinárodní spolupráce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zahraniční pracovní cesty
Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: EVA ČADA
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4834278  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/měsíc