Obchodný manažér - dizajnér

SEDYA s. r.o.

Miesto práce
Einsteinova 9, Petržalka
Termín nástupu
okamžite
1 500 - 3 000 EUR/mesiacVýška provízií je u nás veľmi zaujímavá, pohybuje sa mesačne podľa dosiahnutého obratu každého zamestnanca samostatne, je vždy pripočítaná k uvedenému základnému platu a dosahuje výšku podľa výkonu bez hornej hranice.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pozíciu pre šikovného obchodníka  s nábytkom so vzťahom k modernému nábytku a modernému interiéru. Náplňou práce je predaj  a navrhovanie značkového nábytku v predajniach SEDYA v Bratislave. Na uvedenej pozícii je nevyhnutná komunikatívnosť, odbornosť v oblasti nábytku a interiérov, znalosť materiálov, prehľad v súčasnej ponuke moderného značkového nábytku, prax v predaji nábytku, prax v navrhovaní nábytku, vkus, vzdelanie a zodpovednosť.

Náplňou práce je navrhovanie a predaj interiérových prvkov do bytov  a domov individuálnym klientom z portfólia známych svetových značiek, ktoré firma SEDYA s.r.o. zastupuje. Taktiež predaj vystaveného nábytku a bytových doplnkov z plochy. Ide o predaj v interiérovom štúdiu.

Pracovník poskytuje odborné poradenstvo pri predaji, doporučuje vhodné interiérové riešenia pre zákazníka a vypracováva cenové ponuky. Obchodné stretnutia vykonáva sám priamo cez osobné stretnutia s klientami, alebo cez mailovú komunikáciu.
Náplňou práce je aj komunikácia s výrobcami a dodávateľmi, koordinácia dopravy a dovozu tovaru. Vypracovávanie cenových ponúk, zmlúv a ekonomicých podkladov, kontrola inventúr.
Taktiež starostlivosť o bytové doplnky, o úpravu nábytku vo výstavných priestoroch.

Osobný a profesionálny rozvoj v mladom ambicióznom kolektíve.
Práca s nábytkom svetových značiek. Príjemné pracovné prostredie.
Práca v dvoch smenách.
Atraktívny bonusový systém. Výstavy a kongresy v zahraničí.
Účasť na odborných školeniach. Príspevok na stravu.

Prosíme motivačný list, životopis v slovenčine a fotku na mail: [email protected]
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.
Za pochopenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

dizajn, predajca luxusného nábytku, navrhovanie interiérov, architektúra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

Vítané vzdelanie v oblasti architektúry a dizajnu. Komunikatívnosť, samostatnosť, skúsenosť a zodpovednosť. Kreatívne myslenie. Prax v predaji luxusného nábytku alebo bytových doplnkov.
Prax v tvorbe interiérových návrhov a vizualizácii. Ovládanie anglickéh jazyka.

Obchod s nábytkom s dlhoročnou tradíciou, zastupujúci renomované zahraničné nábytkárske firmy na Slovensku, zariaďovanie interiérov, poradenstvo. Doporučujeme pozrieť www.sedya.sk, www. natuzzi.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ida Uhlířová
E-mail: poslať životopis
ID: 4827431  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac