Можливість для людей з України

Elektrikár

Pigagro s.r.o.

Miesto práce
Ipeľský Sokolec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 500 EUR/mesiacZákladná hrubá mesačná mzda 1.400-1.500EUR, príp. viac v závislosti od preukázateľných skúseností, dochádzkový bonus 50EUR mesačne pri nevymeškaní, všetky príplatky podľa zákona, ročná odmena (13. mzda).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať plynulý chod elektrických a strojných zariadení a technológií na našich jednozmenných výrobných prevádzkach (farmách)
• Vykonávať údržbu a opravy elektrických a strojných technologických zariadení podľa potreby, výjazdy na jednotlivé farmy podľa dohodnutého plánu alebo v prípade urgentnej opravy
• Spolupracovať so stavebným tímom pri drobných rekonštrukčných a stavebných činnostiach
• Viesť predpísanú dokumentáciu

• Základná hrubá mesačná mzda 1.400-1.500EUR, príp. viac v závislosti od preukázateľných skúseností
• Príplatky za príp. prácu nadčas, víkendové príplatky v zmysle Zákonníka práce
• Dochádzkový bonus 50EUR/mesačne pri nevymeškaní
• Ročnú odmenu (tzv. 13. mzdu), podľa výsledkov spoločnosti
• Referentské vozidlo na výjazdy z Ipeľského Sokolca na jednotlivé farmy
• Mobilný telefón
• Príspevok na stravu
• Finančné odmeny pri pracovných výročiach
• Firemné akcie a teambuildingy
• Prácu v stabilnej zahraničnej spoločnosti

V prípade vážneho záujmu nám prosím pošlite svoj životopis. Ozveme sa len uchádzačom, ktorí spĺňajú požadované podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

• SŠ vzdelanie, najlepšie so zameraním elektro s maturitou, prípadne bez maturity s výučným listom
• prax min. 2 roky je podmienkou
• vyhláška 508/2009 Z.z. §22 – samostatný elektrotechnik
• samostatne obsluhovať elektrické zariadenia bez obmedzenia napätia je výhodou
• flexibilita, časová aj priestorová (v prípade kritických porúch ohrozujúcich chod výroby ochota vycestovať na prevádzku aj mimo bežnej pracovnej doby)
• ochota v prípade potreby spolupracovať aj na iných než čisto elektrikárskych úlohách (napr. spolupráca na drobných rekonštrukčných prácach)
• Vyhovujúci zdravotný stav, precíznosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup, ochota spolupracovať s tímom kolegov

Pigagro je zabehnutá, moderná a profesionálna dánska spoločnosť, jeden z lídrov na trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.200 hektárov pôdy.

Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku www.pigagro.sk. SPOLU KŔMIME SLOVENSKO!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Radovan Ocsovay
E-mail: poslať životopis
ID: 4827394  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac