Можливість для людей з України

Operátor/ka výroby

Personálna agentúra WORK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.6.2024
1 250 EUR/mesiac1250 brutto+príplatky +prémie do max.výšky 15%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- systémová kontrola výroby

- príprava výroby podľa plánu a technológií

- váženie zložiek, miešanie zmesí

- zaznamenávanie parametrov do dokumentácie

- obsluha strojných zariadení na výrobu a balenie výrobkov

- príprava a kontrola produktov podľa pracovných pokynov a vedenie príslušnej evidencie

- kontrola vzoriek priamo na stredisku, prípadne ich presun do laboratória

- dodržiavanie a vykonávanie predpísaných postupov čistenia, hygienických predpisov a vedenie príslušných záznamov

- komunikácia a operatívne riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby

- vykonávanie čistenia a sanitácie príslušných zariadení, trás a priestorov podľa interných predpisov

- zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov a zásad BOZP

- práca v nepretržitej prevádzke – 12 hod. zmeny

- stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou

Mesačné prémie

15%

Výška podľa dosiahnutého výkonu, vyplácané mesiac pozadu

-Valorizácia mzdy

Nástupný bonus

600 €

Bonus je rozdelený na niekoľko častí:

- 100€/mes. v SD

- 300€ po 6 odpracovaných mesiacoch

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo,strojárstvo,technika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-ochota pracovať na zmeny (denná /nočná 12-hod.zmena)

-zodpovednosť,samostatnosť

-manuálna /technická zručnosť

-flexibilita

-pracovná disciplína

-prax s prácou v strojárstve alebo FMCG výhodou

Spoločnosť Personálna agentúra WORK s.r.o. je držiteľom licencie agentúry dočasného zamestnávania.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4834325  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac