Referent technickej kontroly

Persona Grata HR s.r.o.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
asap
900 - 1 080 EUR/mesiacZákladná mzda 900,- € + mesačné prémie + príplatky v súlade so zákonom + odmeny. Mzda sa môže líšiť v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  •  vykonávanie medzioperačnej a výstupnej kontroly v súlade s plánom kvality a kontrolnými postupmi, podľa výkresovej dokumentácie
  •  vykonávať skúšky podľa požadovaných noriem s meradlami na výstupe ( nie optiku)
  • viesť záznamy v knihe záznamov o kvalite a príslušných formulároch
  • zabezpečovať kontrolu, riadenie zariadení pre monitorovanie a meranie
  • vyhodnocovať nezhody identifikované pri kontrolných, následných činnostiach, realizovať adekvátne nápravné a preventívne opatrenia
  • vypracovať rozbory príčin nekvality a viesť správy o stave nekvality
  •  spolupráca s výrobou pri dosahovaní cieľov

​- perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej výrobnej spoločnosti
​- práca na zákazkách pre renomované zahraničné firmy
​- profesionálne pracovné podmienky
​- vzdelávanie a podpora spoločnosti, možnosti zaškolenia a získania potrebnej certifikácie
​- teambuildingové aktivity​

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, prosím pošlite Váš životopis na [email protected], alebo nás kontaktujte na +421 948 840 915

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ponúkame pracovnú pozíciu na technickej kontrole. Náš klient je stabilná slovenská spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 10 rokov.Pracujú prevažne pre zahraničných klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

  •  čítanie výkresovej dokumentácie
  • používanie meradiel a meracích prostriedkov
  • záujem o zvýšenie kvalifikácie

Personálna agentúra. Obsadzujeme pozície v zastúpení našich klientov vo viacerých oblastiach. Úspešný kandidát sa stáva priamo zamestnancom nášho klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Terézia Lipanová
Tel.: +421917547715
E-mail: poslať životopis
ID: 4834829  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac