Logo PAY s.r.o.

NEobyčajný obchodník

PAY s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacK základnej mzde prináleží férový systém odmeňovania, ktorý môže dosahovať aj viac ako ďalší mesačný plat. Detaily radi odkomunikujeme na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre menšiu, no veľmi zvučnú a úspešnú spoločnosť hľadáme samostatného, technicky premýšľajúceho obchodníka, ktorého baví svet „za volantom“ a v teréne, s množstvom agendy okolo toho. Takého, ktorého bavia stretnutia so zákazníkmi v ich prostredí a kto je rád sám sebou. Lebo tu chodiť v oblekoch nemusíš:-)

Určite nám daj o sebe vedieť, ak:

Ti v žilách koluje krv obchodníka, ktorý nepotrebuje vodiť za ručičku, stačí mu zadať cieľ a ktorý presne vie, ako nájsť príležitosť, zobchodovať ju a aj dlhodobo udržať.

Si z regiónu od Ilavy po Oravu, Ružomberok, Brezno, Zvolen a orientuješ sa v tom, aké výrobné spoločnosti sa tu nachádzajú (budú Tvojimi zákazníkmi).

Máš skúsenosti v predaji akýchkoľvek technických zariadení, využiteľných najmä vo výrobnom procese. K tomu je pre nás tiež dôležité, aby si mal chuť sa učiť nové veci. Lebo tu sa budeš veľa učiť a my chceme z Teba spraviť špičkového obchodníka.

Angličtina stačí na úrovni „viem si prečítať zadanie a občas si pomôžem s translatorom“

Čo ťa čaká:

Budeš pracovať v tíme 4 obchodníkov (vrátane Teba). V úvode Ti ponúkneme dostatok času na adaptáciu a naši skúsenejší kolegovia sa o Teba radi postarajú.

Priprav sa na veľa učenia sa. Chceme spraviť z Teba špičkového obchodníka, ktorý bude rozumieť priemyselnému značeniu a vďaka tomu budeš vedieť neskôr ponúkať našim zákazníkom vysoký level služieb a technológií. Táto fáza môže trvať od 2 mesiacov po 1 rok.

Tvojou úlohou bude predaj priemyselného značenia- väčšie, kvalitnejšie, drahšie stroje. Tieto stroje iba predávame a k tomu ponúkame servis a náhradné diely.

Okrem tohto budeš hľadať zákazníkov pre využitie našich ďalších technológií ako je etikovačka, laser, značenie atramentom a mikrouder.

V portfóliu budeš mať približne 60 aktívnych zákazníkov. To je približne 1/3 z celkového počtu našich zákazníkov. Hunting (30%) a farming (70%).

V teréne budeš 4 dni v týždni, pričom chceme, aby si zvládal 16 návštev do týždňa. Jeden deň je officový. Ak budeš z blízkeho okolia Trenčína, tak ho budeš mať priamo vo firme. Ak budeš z väčšej diaľky, bude stačiť prísť do firmy cca 2x do mesiaca.

K pozícii samozrejme patrí služobné vozidlo, telefón, tablet.

Príjemná rodinná atmosféra, v ktorej môžeš byť sám sebou. Na nič sa tu nehráme. A keď máme úspech, radi sa oň delíme.

Neobmedzený potenciál zárobku. Ak ty budeš chcieť a budeš trpezlivý, veríme, že budeš spokojný.

Sme transparetní a záleží nám na našich ľuďoch a našich zákazníkoch.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.

Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 40 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Szaraz
E-mail: poslať životopis
ID: 4826185  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac