Obchodný zástupca

PAPA GRILL s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 4 000 EUR/mesiacfinančné ohodnotenie zložené z fixného platu (1500) a percentuálnej odmeny z predaja, pri štandardných výsledkoch našej spoločnosti je výška platu okolo 2500 EUR, ale principiálne pri dobrých výsledkoch je neohraničená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si obchodne orientovaný a baví ťa analyzovať dopyt a ponuku? Prejavuješ zodpovednosť a starostlivosť v každom detaile svojej práce? Odmietaš stagnáciu a hľadáš neustály osobný aj profesijný rast? Si majstrom komunikácie a baví ťa stretávať rôznorodých ľudí? Chceš mať kontrolu nad svojím časom a hľadáš harmonický work-life balance? Preferuješ lídra, nie šéfa – u nás máš možnosť pracovať pod vedením skutočného lídra. Si pripravený na zmenu? Ak si na všetky otázky odpovedal ÁNO, pridaj sa k nám! Vyplň medzeru na trhu a posúvaj spoločne s nami hranice spokojnosti našich klientov.

Pokiaľ inklinuješ ku gastronómii je to pre Teba len ďalšou výhodou, nie však našou podmienkou.

Našou misiou je aj pri veľkých očakávaniach každodenne ponúkať jedlo s vkusom.

Našou víziou je v stravovaní nastaviť laťku, ktorá bude reálne dosiahnuteľná a zároveň kvalitná. Pripoj sa k nám a zmeň svoj pohľad na prácu - možno hľadáme práve Teba!

Motivačná variabilná zložka mzdy podľa dosiahnutých obchodných výsledkov
Výhodné stravovanie v zamestnaneckej jedálni
Stabilné pracovné miesto, silné firemné zázemie
Služobný telefón
Služobný počítač
Služobný automobil
Aktívna podpora vedenia spoločnosti
Príjemné pracovné prostredie a kolektív
Veľké možnosti sebarealizácie
Škola s gastronomickým zariadením výhodou
Flexibilný pracovný čas

Perspektíva kariérneho rastu

Karta Multisport

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Reprezentatívne, profesionálne a dôveryhodné vystupovanie
Samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť a dochvíľnosť
Časová flexibilita, pozitívny vzťah k práci
Znalosť MS-Office na pokročilej úrovni
Vodičský preukaz typ B
Ochota učiť sa nové veci

Firma PAPA GRILL s.r.o. je na gastronomickom trhu od roku 2010, kedy sa sústredila najmä na závodné stravovanie. Postupne sa naše služby začali rozširovať o catering. Zo začiatku to boli jednoduché cateringy, dobré referencie nás však posúvali ku ďalším novým klientom a my sme sa púšťali do zložitejších a oveľa náročnejších projektov a to nielen v mestách Malacky, Stupava a Bratislava.
Aktuálne pripravujeme cateringy a eventy od dvoch až po 1000 ľudí kdekoľvek v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
Taktiež máme vlastnú sálu EVENT HALL Malacky, kde organizujeme svadby, stužkové slávnosti, firemné akcie, plesy, školenia a podobne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Adam Pernecký
Tel.: +421910366663
E-mail: poslať životopis
ID: 4826284  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac