Reagujte bez životopisu

Letenkář - Travel Consultant

OK-TOURS a.s.

Jana Masaryka 194, Vinohrady, Česko, Praha (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
36 000 - 41 000 Kč/měsícplus příplatky za služby; plus podíly na zisku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás práce v cestovním ruchu? Ovládáte Galileo nebo jiný GDS? Pak hledáme právě Vás.

Rádi poskytneme pracovní příležitost zájemcům s ukončeným středoškolským vzděláním, aktivním přístupem, se středně pokročilou znalostí AJ, uživatelskou úrovní práce na PC a orientací v práci prodejce cestovních služeb.

Vaší náplní práce bude zajišťování komplexních cestovních služeb; například rezervací letenek, vlaků, ubytování, pronájmu aut nebo cestovního pojištění korporátním i individuálním klientům.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• středoškolské vzdělání

• komunikativnost

• samostatnost

• anglický jazyk na komunikační úrovni

• porozumění českému jazyku v psané i mluvené formě

• znalost práce na PC

• orientace v oboru, provozu CK

• praktická znalost rezervačního systému (GDS Galileo či Amadeus) je nutností

Co Vám můžeme nabídnout

• úplné profesní zaškolení

• smlouvu na dobu neurčitou

• zvýšení nástupního platu už po základním zaškolení

• bonusy - podíl na zisku oddělení a příplatky za služby

• zaměstnání na plný úvazek nebo OSVČ

• home office po zaškolení

• benefit v podobě stravenek

• benefit v podobě týdne dovolené navíc a 3 sick days

• benefit v podobě karty Multisport

• slevy na zájezdy partnerských cestovních kanceláří

• možnost využívání firemních mobilních tarifů rodinnými příslušníky

• zázemí menší firmy v klidném centru Prahy

• firemní ubytování v garsoniéře v Praze s příspěvkem zaměstnavatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Provize z prodeje
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Marek Plášil
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4834608  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc