Vnútorný pracovník čerpacej stanice Shell Dubnica nad Váhom

NIJA s.r.o.

Miesto práce
Shell, Priemyselná, Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
1 300 EUR/mesiacAtraktívna motivačná schéma. Variabilná zložka mzdy sa odvíja od plnenia nastavených plánov predaja. Možnosť získať kvartálne odmeny. Výplatný termín k 15. dňu nasledujúceho mesiaca vždy striktne dodržaný. Stravné v hodnote 5,9€ za zmenu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi
- starostlivosť o chod prevádzky, čistotu prevádzky
- práca s hotovosťou
- skladové hospodárstvo /príjem tovaru .../
- aktívny predaj a promo
- predaj a príprava občerstvenia a kávy

- zaujímavá práca spojená s nadnárodnou spoločnosťou
- lákavá zamestnanecká zľava na nákup PHM
- bezplatné zaškolenie a pravidelné preškolenie v rámci predajných zručností
- možnosť kariérneho rastu
- zapájanie sa do pravidelných súťaží v predaji s atraktívnymi cenami (dovolenka v zahraničí, vecné odmeny, Ferrari zážitky, Ferrari odmeny, poukážky a rôzne iné)
- možnosť získania bonusu z predaja až do 300 € mesačne
- kvartálne odmeny pre najlepších predajcov do výšky až 500 €
- práca v malom kolektíve ľudí s chuťou do práce, firemné akcie

Hľadáme nového/novú kolegu/kolegyňu na pozíciu vnútorného predajcu čerpacej stanice Shell Dubnica nad Váhom. Možnosť práce aj brigádne. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, služby-aktívny predaj konečnému spotrebiteľovi

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná prax v oblasti obchodu (auto-moto), služieb (dôležitá komunikácia so zákazníkom)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny záujem o prácu.
Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
Kolektívny duch.
Silné prozákaznícke myslenie a obchodnícke zručnosti.
Flexibilita a spoľahlivosť.
Zdravá súťaživosť.

Schopnosť riešiť krízové situácie.

Všetko ostatné ŤA naučíme.

Partner spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Šefranová
Tel.: +421903416177
E-mail: poslať životopis
ID: 4834868  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac