Reagujte bez životopisu
Logo Neovízia s. r. o.

Lekár - oftalmológ Poprad

Neovízia s. r. o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
2 000 - 5 000 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od kvalifikačných predpokladov a závisí od praxe a seniority kandidáta + výkonnostné prémie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžite po práci na modernej očnej klinike medzi špičkovými odborníkmi?

Na očnej klinike Neovízia v Poprade Vám dáme priestor na prácu, ktorá má zmysel. Pridajte sa do tímu, ktorý úzko spolupracuje a zažite spolu s nami radosť z nového zraku našich pacientov.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti v odbore oftalmológia
  • vykonávanie očných vyšetrení a konzultácií s pacientmi
  • poskytovanie kvalitnej starostlivosti o zrak pacientov
  • predpisovanie liečby a následná starostlivosť o pacientov
  • sledovanie a zaznamenávanie zdravotného stavu pacientov.
  • spolupráca s kolegami a manažmentom kliniky

Čo požadujeme?

  • absolvent vysokoškolského vzdelania druhého stupňa v doktorskom študijnom programe v študijnom odbore všeobecné lekárstvo
  • záujemca o zamestnanie môže byť aj absolvent, prípadne v pred atestačnej príprave resp. po atestácii v odbore oftalmológia
  • potrebná je chuť pracovať, vzdelávať sa a neustále sa zlepšovať
  • kolegialita - kladieme dôraz na vzájomnú spoluprácu
  • pro-klientsky prístup k pacientom
  • komunikatívnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie

Čo ponúkame?
Využite možnosť pracovať s najmodernejším prístrojovým vybavením a spoznávajte nových výnimočných ľudí.

  • budete spolupracovať s poprednými slovenskými oftalmológmi a chirurgami
  • zázemie modernej, úspešnej, inovatívnej a pacientsky orientovanej kliniky
  • veľmi zaujímavú pracovnú príležitosť v priateľskom a profesionálnom kolektíve

  • finančný príspevok na stravovanie 4,20 EUR/deň
  • ovocie a vitamíny na pracovisku
  • cieľové odmeny
  • príspevok na Multisport kartu
  • firemný rekreačný apartmán v Jasnej (Nízke Tatry) a Prahe
  • zamestnanecké pôžičky a poradenstvo pre zamestnancov v daňovej a finančnej oblasti
  • pravidelné firemné akcie
  • komfortné pracovné prostredie v modernej očnej klinike
  • kvalitná starostlivosť o zrak pre zamestnancov aj rodinu, zamestnanecké zľavy v očnej optike
  • nadštandardná zdravotná starostlivosť o zamestnanca a rodinu a asistencia pri riešení zdravotných problémov s možnosťou liečby na vybratých pracoviskách
  • podpora osobného rastu a vzdelávania

Výberový proces pozostáva z 2 kôl. Spolu so životopisom pošlite aj motivačný list, v ktorom vysvetlíte, prečo sa na danú prácu podľa Vás hodíte. Môžete priložiť aj ďalšie materiály, ktoré prezentujú Vaše schopnosti. Všetko starostlivo prehodnotíme. Vyrozumenie o výsledku výberového konania dostane každý uchádzač. Tešíme sa na Vás.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Odborná prax je vítaná.

Očná klinika NeoVízia je slovenským lídrom v oblasti očnej chirurgie. Poskytuje starostlivosť už od roku 2010. Po klinike v Bratislave sme postupne otvorili pracoviská v Poprade, Trnave a Ružomberku. Ročne vyšetríme desiatky tisíc pacientov a vykonáme takmer 10 tisíc operácií očí.
Od začiatku prinášame na Slovensko inovácie a poskytujeme špičkovú zdravotnú starostlivosť pre slovenských aj zahraničných pacientov s dôrazom na najmodernejšie postupy založené na princípe „evidence based medicine“, individuálny ľudský prístup k pacientom a 5* klientský servis. Disponujeme špičkovými lasermi pre korekciu dioptrických chýb 3. generácie a aj pre operácie sivého zákalu. Sme súčasťou skupiny NeoVize Group, ktorá sa skladá z dvanástich zdravotníckych zariadení a štyroch očných optík. NeoVízia je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2015. V roku 2024 obdržala už siedmy rok za sebou ocenenie Superbrands ako najobľúbenejšia očná klinika.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Smoleňák
E-mail: poslať životopis
ID: 4834827  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac