Vodič nákladného auta - každý večer doma

Nákladná doprava ŠTOFČO, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ponúkam prácu pre vodiča na nakladné auto s Hydraulickou rukou.

Hlavná pracovná činnosť - preprava paletového stavebného materiálu a iného tovaru a manipulácia s HR.

​Od vodiča požadujem všetky doklady potrebné na výkon práce plus tachografovú kartu. Nového vodiča zaučíme hlavná je chuť do práce.
​Ponúkame zaujímavé mzdové podmienky, Viac info telefonicky. Nástup možný hneď.

Požiadavky na zamestnanca

Prepravná spoločnosť so sídlom v Košiciach

Kontakt

Kontaktná osoba: Emil Štofčo
Tel.: +421950375705
E-mail: poslať životopis
ID: 4833679  Dátum zverejnenia: 19.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac