Logo Milan Korytko KORYTKO

Čašník/čašníčka

Milan Korytko KORYTKO

Miesto práce
Dargov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- obsluhovanie zákazníkov (servírovanie jedál a nápojov pre zákazníkov) komunikácia s nimi,
​- odnášanie použitého riadu/debarasovanie,
​- dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí,
​- prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania,
​- uvádzanie hostí k voľným miestam na stolovanie,
​- komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie odborného servisu pri výbere jedál a nápojov),
​- prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie, vyúčtovanie a inkasovanie platieb,
​- kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty,dodržiavanie predpisov HACCP.

Pracovná doba: striedanie krátkeho (2 dni) - dlhého týždňa (5 dní)

Možnosť poskytnúť bezplatné ubytovanie.
Odmeny na základe pracovného výkonu.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky praxe a vzdelania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Čašník, kuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- samostatnosť
- schopnosť pracovať pod časovým stresom

Hotel Biele Studničky Dargov je názov rekreačného zariadenia nachádzajúceho sa v katastri obce Dargov 26 km východne od metropoly Košíc. Hotel, ponúka služby reštauračného a ubytovacieho charakteru a od roku 2017 ponúkame aj možnosť usporiadania svadobnej hostiny v našej svadobnej sále, ktorá našu ponuku služieb doplnila.

Kontakt

ID: 4826434  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac