Reagujte bez životopisu

Kuchár/ ka

METROPOL Invest, a.s.

Miesto práce
Hotel METROPOL, Štefánikovo námestie, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 300 EUR/mesiacZákonné príplatky. Variabilné zložky mzdy podľa osobného hodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava a výdaj teplých a studených pokrmov podľa stanovených noriem, ako aj príprava technologicky náročných pokrmov a špecialít
  • príprava sendvičov, šalátov, dezertov, múčnikov a koláčov
  • zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín a stanovenej prípravy a postupov v rámci noriem
  • delenie pripravených pokrmov na samostatné porcie podľa noriem
  • aranžovanie a dekorovanie pokrmov tesne pred podávaním
  • preberanie surovín od dodávateľa, vykonávanie kvalitatívnej a kvantitatívnej kontroly tovaru, zodpovedanie za správne uskladnenie
  • zodpovednosť za pridelené pracovné prostriedky, za kuchynské náradie a vybavenie ako aj jeho predpísané používanie a údržba
  • dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad HACCP
  • zodpovednosť za pridelený tovar na prevádzke kuchyne
  • pomoc pri realizácii inventúr na základe pravidelných intervalov

  • práca v mladom kolektíve
  • možnosť zvyšovania kvalifikácie
  • kvalitné stravovanie
  • možnosť práce v atraktívnej prevádzke v príjemnom prostredí
  • služby hotelového wellness a fitness centra grátis
  • príspevky na ošatné a cestovné nad 15km

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť a životopis posielajte na e-mail:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia a hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

2

Hotel METROPOL**** sa nachádza v centre mesta Spišská Nová Ves a ponúka pohodlné ubytovanie turistom ako aj business klientom. Hoteloví hostia ako aj široká verejnosť si môžu spríjemniť chvíle vo wellness centre a zakúsiť zážitkovú gastronómiu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4834697  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac