Reagujte bez životopisu

Čašník/čašníčka v pizzerii LUX

LUX-KN s. r. o.

Miesto práce
Jókaiho 32, Komárno
Termín nástupu
ihneď
6,5 EUR/hod.Tringelty, stravné lístky, koncoročné a vernostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie objednávok od zákazníkov pizzerie, obsluha zákazníkov, príprava teplých a studených nápojov, práca s registračnou pokladňou

Ponúkame prácu v čistom a klimatizovanom prostredí a v dobrom kolektíve.
Naši zamestnanci sa môžu zrelaxovať vo firemnom penzióne Kachelman v Banskej Štiavnici.

Krátky životopis zasielajte mailom alebo nás navštívte osobne v pizzerii od 9. do 12. hod. v hociktorý deň /aj v sobotu a nedeľu/ na krátky rozhovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vyučenie v odbore je vítané, ale nie je podmienkou. Radi zaučíme.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore je vítaná, ale nie je podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Príjemné vystupovanie
Spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
Tímová práca
Zvládnutie pracovného nasadenia

Pizzeria LUX s letnou terasou v príjemnom prostredí a s dlhoročnou tradíciou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Kečkéš
Tel.: +421948098435
E-mail: poslať životopis
ID: 4834121  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.