Vedúca/vedúci predajne potravín KARMEN - SNV, Kolárska

KARMEN - veľkoobchod potravín s.r.o.

Miesto práce
Kolárska, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
982 EUR/mesiac+ percentuálne odmeny za tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúca/i predajne zodpovedá za riadny chod zverenej predajne a všetky procesy a výsledky v predajni. Stará sa o sortiment, kvalitu a umiestnenie tovaru na predajnej ploche MOP. Zodpovedá za dosahovanie stanovených ekonomicko-obchodných výsledkov, zodpovedá za dodržiavanie personálnych ukazovateľov, vyplývajúcich zo stanoveného personálneho normatívu na MOP. Zodpovedá za dodržiavanie a akceptovanie interných predpisov a postupov pre výkon práce. Zodpovedá za evidenciu, dokumentáciu a vykazovanie podľa interných pokynov a postupov obchodu, ekonomiky a personalistiky.

- práca na jednu zmenu: od 6:15 do14:45 (pon-pia)

- riadenie zamestnancov

- preberanie tovaru od dodávateľov

- práca s registračnou pokladňou

- zodpovednosť za dodržiavanie PO a BOZP na predajni

- práca v stabilnej spoločnosti

- výplata vždy do 15. dňa v mesiaci

- možnosť kariérneho postupu a rastu

- po 5 rokoch odmena za vernosť

- pozornosť k životnému jubileu

- zvýhodnené nakupovanie za veľkoobchodné ceny

- zabezpečené stravovanie

- možnosť vzdelávania

- pracovné oblečenie

- vianočné odmeny

Zašlite nám žiadosť a životopis na mailovú adresu [email protected], alebo doručte osobne na ktorúkoľvek predajňu v našej maloobchodnej sieti.
Zoznam predajní je dostupný na www.karmen.sk
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním a archiváciou Vašich osobných údajov, uvedených v životopise, v zmysle Zákona č. 18/2018 Zz. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

- obchodné, nie je podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať:

- schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme

- príjemné a ústretové vystupovanie

- pozitívny postoj k obchodu

- schopnosť prevziať zodpovednosť

- schopnosť motivovať a viesť tím

- prax v obchode vítaná

- komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Maloobchod a veľkoobchod potravín.
Slovenská spoločnosť fungujúca na trhu už vyše 30 rokov.
Prevádzkovanie veľkoobchodnej a maloobchodnej siete predajní potravín v Prešovskom a Košickom kraji (Prešov, Ľubotice, Veľký Šariš, Sabinov, Pečovská Nová Ves, Červenica pri Sabinove, Lipany, Dubovica, Kamenica, Kračúnovce, Hanušovce nad Topľou, Vranov nad Topľou, Strážske, Stropkov, Hermanovce, Kluknava, Margecany, Jaklovce, Gelnica, Prakovce, Spišská Nová Ves, Spišské Vlachy, Spišské Podhradie, Krompachy, Rudňany, Spišské Bystré, Košice, Kysak, Kostoľany nad Hornádom, Ždaňa, Seňa, Bidovce).
Spoločnosť KARMEN svojim zákazníkom ponúka široký sortiment potravín, vrátane bezlepkových výrobkov, bezlaktózových výrobkov a bio potravín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Tomaščíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4824875  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 982 EUR/mesiac