Reagujte bez životopisu

Čašník/čašníčka

ILLUVA s.r.o.

Miesto práce
Nová 624/84, Jaklovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacPonúkaný plat je 6 EUR/h v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha a servírovanie jedál a nápojov v reštaurácii
  • Starostlivosť o hostí, ich obsluha a komunikácia s nimi
  • Zabezpečenie prípravy stolov a udržiavanie čistoty v reštaurácii
  • Spolupráca s ostatnými zamestnancami
  • Príprava reštaurácie na otvorenie a starostlivosť o upratovanie po zatvorení

  • Zamestnanecké zľavy na nápoje a jedlo
  • Zaujímavé platové ohodnotenie a príplatky
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Možnosť kariérneho rastu

Ak ťa naša ponuka zaujala neváhaj nás kontaktovať na tel. č. 0915 188 401.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

1

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Zručnosť v obsluhe a servírovaní jedál a nápojov
  • Praktické skúsenosti v pohostinstve a v oblasti zákazníckej starostlivosti
  • Zručnosť v tímovej spolupráci a komunikácii
  • Flexibilita, prispôsobivosť a schopnosť pracovať pod tlakom

Sme spoločnosť prevádzkujúca čerpaciu stanicu PH, reštauráciu a bar v Jaklovciach.

Kontakt

ID: 4825965  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac