Reagujte bez životopisu

Pomocný kuchár

ILLUVA s.r.o.

Miesto práce
Jaklovce, Nová 624/84, Jaklovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Od 1 100 EUR/mesiacPonúkaný nástupný plat je 6 EUR/hod v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava surovín a pomoc kuchárom pri príprave jedál
  • Čistenie a údržba kuchynských spotrebičov a zariadení
  • Udržiavanie čistoty v kuchyni a v priestoroch určených na prípravu jedál
  • Podpora a spolupráca s kuchármi a ostatnými členmi tímu
  • Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných noriem a postupov
  • Účasť na príprave a organizácii akcií a podujatí

  • Zabezpečíme ti pravidelný pracovný čas a stabilné zamestnanie.
  • Môžeš sa naučiť nové kuchárske zručnosti a zlepšiť svoje kulinárske schopnosti.
  • Ponúkame ti možnosť pracovať v tíme skúsených kuchárov a získať od nich nové poznatky.
  • Sme moderná firma s priateľskou a priateľskou atmosférou, kde sa budeš cítiť dobre a budeš sa rád vracať.
  • Ponúkame ti príležitosť rásť a postupovať v kariére v rámci nášho podniku.

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj nás kontaktovať na tel. č. 0915 188 401.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár, pomocný kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

  • Stredoškolské vzdelanie v odbore gastronómia
  • Znalosť základných kuchynských postupov a techník
  • Schopnosť pracovať v tíme a podľa pokynov nadriadených
  • Flexibilita a ochota učiť sa nové veci
  • Skúsenosti s prípravou jedál a základnou údržbou kuchynskej techniky
  • Zodpovednosť, precíznosť a zmysel pre poriadok

Sme spoločnosť prevádzkujúca čerpaciu stanicu PH, reštauráciu a bar v Jaklovciach.

Kontakt

ID: 4825954  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac