Hlavný prevádzkový manažér hotela

HR-ing

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.8.2024 resp. dohodou
2 000 - 3 000 EUR/mesiacMzda obsahuje aj pohyblivú zložku mzdy, ktorá je závislá od výsledkov zariadenia. Výsledná mzda je predmetom dohody počas výberového konania a závisí aj od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta prevádzkujúceho horský hotel v okolí Banskej Bystrice hľadáme hlavného prevádzkového manažéra. Ak máte radi horské prostredie, ktoré viete skĺbiť s komfortnými hotelovými službami – Napíšte nám!

Hľadáme skúseného manažéra v oblasti hotelierstva, ktorý vie manažovať nielen služby ubytovania ale aj gastro služby a vie obohatiť ponuku hostí aj o zážitkové pobyty. Samozrejmosťou sú skúsenosti s recepciou, kuchyňou, kaviarňou a jedálňou, s ubytovacím úsekom, skladovým hospodárstvom ako aj so zabezpečením funkčnosti techniky, ktorá je pre hotel nevyhnutná. Veľmi vítané sú skúsenosti v oblasti obchodu, organizovaní a zabezpečení eventov.

Očakávame manažéra ktorý vie svojou činnosťou a rozhodnutiami dosiahnuť ekonomickú efektívnosť a súčasne je vzorom pre svojich zamestnancov - vie ich motivovať, naučiť ale aj skontrolovať . Súčasťou jeho práce je pravidelný reporting majiteľom hotela a kooperácia pri tvorbe stratégie hotela.

Osobnostne očakávame kandidáta ktorý je vyrovnaná osobnosť a má cit pre detail. Je pracovitý, komunikačne zdatný, má sebareflexiu a je transparentný. Dokáže hľadať kompromis a jeho filozofia je obojstranná spokojnosť na všetkých úrovniach v ktorých sa pohybuje tj klienti, obchodní partneri, zamestnanci, majitelia hotela.

Hotel disponuje hotelovým ako aj turistickým ubytovaním. Ponúka gastro služby a súčasťou jeho ponuky sú aj zážitkové pobyty. V zimnom období prevádzkuje aj možnosť lyžovania hneď vedľa hotela.

Ak ste srdcom turista , alebo máte rád cykloturistiku či lyžovanie – je to ideálne spojenie vašich profesionálnych skúseností a preferencií v životnom štýle.

- vysoko korektný a seriózny prístup majiteľov

- možnosť sebarealizácie a samostatnosti pri výkone pozície

- motivačné platové ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Horský hotel sa nachádza v okolí Banskej Bystrice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika; Manažment; Gastronómia; Cestovný ruch; Hotelierstvo;

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prevádzkar, Manažér; F&B manažér; Hotelový manažér; Riaditeľ hotela;

Počet rokov praxe

10

- silná orientácia na zákazníka,

- komunikačné zručnosti, schopnosť vytvoriť dobré medziľudské vzťahy, zvládanie konfliktov

- zodpovednosť, spoľahlivosť, transparentnosť a dôveryhodnosť

- samostatnosť a aktívny prístup k práci.

- orientácia v prevádzkovej ekonomike, znalosť Zákonníka Práce, znalosť HACPP

- schopnosť prijímať rozhodnutia

HR-ing sa špecializuje na poskytovanie poradenských služieb v manažérskych systémoch, ktorých súčasťou je aj oblasť ľudských zdrojov. Zameriavame sa na špecifikáciu pracovných pozícií a definovanie odborných a osobnostných predpokladov vhodných kandidátov. Poskytujeme podporu v oblasti líderstva, riadenia výkonu a vyhľadávania vhodných ľudí na hľadané pracovné pozície

Kontakt

ID: 4826491  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac