Špeciálny pedagóg

Gréckokatolícka charita Prešov

Miesto práce
Stará Ľubovňa
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.7.2024
600 EUR/mesiac+ pohyblivé zložky v zmysle prémiového poriadku GKCH

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník vykonáva vybrané odborné činností špeciálneho pedagóga pre prijímateľa sociálnych služieb v zariadení sociálnych služieb – služby včasnej intervencie - v súlade so zákonom č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách v platnom znení.​

- Zmysluplná práca v cirkevnej organizácii,

- sociálny a duchovný program.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom, odporúčaním a kópiou dosiahnutého vzdelania zasielajte: emailom: [email protected], resp. na adresu:
Dom sv. Anny, Štúrova 5, 064 01 Stará Ľubovňa, obálku označte „VÝBEROVÉ KONANIE - DSA“ najneskôr do 10.06.2024 (rozhodujúci je dátum podania na pošte).

Miesto výkonu práce Letná 7, 064 01 Stará Ľubovňa.

Presný dátum výberového konania bude oznámený pozvaným uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ, 2. stupeň vysokoškolského vzdelania v odbore špeciálny pedagóg

- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, asertívnosť, kreativita

- komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti

- znalosť obsluhy práce na počítači

- rozhľad v sociálnej oblasti

- skúsenosť s deťmi so zdravotným znevýhodnením vo veku do 6 rokov - vítaná

- skúsenosť s deťmi s autizmom - vítaná

- pripravenosť vzdelávať sa a skúšať nové postupy

- vodičské oprávnenie skupiny B – nutné

GKCH vykonáva verejnoprospešné činnosti: Sociálne služby (sociálnu prevenciu, sociálne poradenstvo, sociálne služby, sociálnu inklúziu, služby zamestnanosti), služby zdravotnícke, pedagogické, výchovno-vzdelávacie, humanitárne ako aj iné formy služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Mitaľová
Tel.: +421904738357
E-mail: poslať životopis
ID: 4834611  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac