Logo Grandpark, nezisková organizácia

Upratovačka v zariadení sociálnych služieb

Grandpark, nezisková organizácia

Miesto práce
Želiezovce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Umývanie podláh

Utieranie prachu z povrchov predmetov

Umývanie okien

Čistenie podláh umývacím strojom

Čistenie exteriérových priestorov (údržba zelene, zametanie chodníkov, ...)

Vynášanie odpadkov

Upratovanie výťahov

Štvrťročné odmeny ku mzde

Možnosť osobného hodnotenia

Bezplatné ubytovanie počas turnusu (2 – 3 lôžkové izby pre zamestnancov s vlastnou kúpeľňou)

Stravovanie za zvýhodnené ceny (možnosť celodenného stravovania – raňajky, obed, večera za 2,30 €/deň)

Príspevok zamestnávateľa na výdajový čip do automatu ( káva, čaj, sladkosti...)

Po splnení podmienok príspevok na rekreáciu

Školenia na pracovisku

Turistické výlety hradené zamestnávateľom

Príplatky za víkendy, sviatky a nočné

V prípade záujmu poprosíme zaslať štruktúrovaný životopis na emailovú adresu [email protected]. Kontaktovaní budú len vybraní a vhodní záujemcovia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Empatia

Trpezlivosť

Vzťah k starším ľuďom

Zodpovednosť

Diskrétnosť

Samostatnosť

GRANDPARK je nezisková organizácia zameraná na poskytovanie sociálnych služieb. Zariadenie sa nachádza v meste Želiezovce v blízkosti mestského parku a bolo otvorené v roku 2007. Zariadenie ponúka všetkým klientom príjemné a kľudné prostredie, rozsiahly areál umožňuje klientom v kľude tráviť svoj voľný čas a rôzne pohybové aktivity.

Štvorpodlažná budova je situovaná uprostred parku s hlavným prístupom z nádvoria v tvare U. Veľký dôraz pri navrhovaní bol kladený na bezbariérovosť, ktorú klienti ocenia vo všetkých priestoroch. Podlažia sú dostupné dvoma osobnými a dvoma nákladnými výťahmi spolu s tromi schodiskami.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Vladimír Levický
Tel.: +421948745143
E-mail: poslať životopis
ID: 4834088  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.