Účtovník/ účtovníčka

FRADEX accounting s.r.o.

Miesto práce
Továrenská, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od Vás budeme očakávať:
- kompletné spracovanie podvojného účtovníctva: prevzatie dokladov od klientov, triedenie dokladov, účtovanie bankových výpisov, faktúr, interných dokladov, odsúhlasovanie pohľadávok/záväzkov a riešenie ich nezrovnalostí, mesačné podávanie výkazov DPH
- vypracovanie daňových priznaní k dani z motorových vozidiel
- spracovanie štatistických výkazov
- príprava platieb
- asistencia pri spracovávaní mesačných, kvartálnych a ročných účtovných uzávierok

- stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu
- prijemné pracovné prostredie
- finančný príspevok na stravné

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje životopisy posielali v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami požadované kritéria. Ostatným kandidátom ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Počet rokov praxe

1

- požadovaná je prax na podobnej pracovnej pozícií (samostatný účtovník)
- samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť
- skúsenosť s vedením účtovníctva viacerých spoločností je vítaná

Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovníctva, daňové poradenstvo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421947919008
E-mail: poslať životopis
ID: 4834626  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac