Logo Fluentbe Sp. z o.o.

Obchodný zástupca pre B2B s Maďarčinou (CZ/SK/HU)

Fluentbe Sp. z o.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihned
Od 1 600 EUR/mesiacMzda na tejto pozícii je atraktívne nastavená a skladá sa z dvoch zložiek: Základná mzda: Stabilný mesačný príjem, ktorý zabezpečuje finančnú istotu. Provízny systém: Výkonnostne orientované odmeny založené na dosiahnutých obchodných výsledkoch a uzavretých zmluvách. Tento model odmeňovania vás motivuje k dosahovaniu vysokých výkonov a zároveň poskytuje pevnú finančnú základňu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plynulá znalosť slovenčiny a maďarčiny podmienkou.

  1. Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v segmente B2B na trhoch CZ, SK a HU: Vašou hlavnou úlohou bude identifikovať potenciálnych firemných klientov a prieskum trhu. Budete aktívne sledovať trendy a potreby v oblasti jazykového vzdelávania a na základe získaných informácií budete hľadať nové obchodné príležitosti.
  2. Nadväzovanie a budovanie dlhodobých vzťahov s firemnými klientmi: Budete komunikovať s existujúcimi aj potenciálnymi klientmi, prezentovať im výhody našich kurzov a budovať s nimi dlhodobé a stabilné obchodné vzťahy. Kľúčom je pochopiť potreby klientov a ponúknuť im riešenia, ktoré im pomôžu dosiahnuť ich vzdelávacie ciele.
  3. Prezentácia a predaj našich online jazykových kurzov a služieb: Budete pripravovať a viesť prezentácie pre klientov, kde detailne predstavíte naše jazykové kurzy a služby. Vašou úlohou bude presvedčiť klientov o kvalite a prínosoch našich produktov a uzatvárať úspešné obchodné dohody.
  4. Príprava ponúk a uzatváranie obchodných zmlúv: Budete zostavovať konkrétne ponuky na základe požiadaviek klientov a pripravené ponuky prezentovať. Po schválení ponúk budete zodpovední za uzatváranie obchodných zmlúv a dohľad nad ich plnením.
  5. Spolupráca s marketingovým a produktovým tímom pri tvorbe a implementácii obchodných stratégií: Budete úzko spolupracovať s marketingovým a produktovým oddelením pri tvorbe a realizácii obchodných stratégií. Vaše poznatky z terénu budú kľúčové pre nastavovanie marketingových kampaní a vylepšovanie produktov.
  6. Pravidelný reporting a analýza obchodných výsledkov: Budete zodpovední za pravidelný reporting vašich obchodných aktivít a dosiahnutých výsledkov. Analýza týchto údajov vám pomôže identifikovať oblasti na zlepšenie a prispievať k optimalizácii obchodných procesov.

  • Jazykové kurzy: Bezplatný prístup k našim online jazykovým kurzom pre váš osobný a profesionálny rozvoj.
  • Vzdelávanie: Pravidelné školenia a workshopy na podporu vášho profesionálneho rastu.
  • Flexibilný pracovný čas: Možnosť prispôsobiť si pracovný čas podľa vlastných potrieb.
  • Práca na diaľku: Možnosť pracovať z pohodlia domova alebo z iného miesta podľa vášho výberu.
  • Atraktívne finančné ohodnotenie: Konkurencieschopný plat s výkonnostnými bonusmi.
  • Tímová spolupráca: Príjemné pracovné prostredie a podpora priateľského a dynamického tímu.
  • Kariérny rast: Možnosti kariérneho postupu v rámci spoločnosti.
  • Medzinárodné prostredie: Práca v multikultúrnom tíme a komunikácia s klientmi z rôznych krajín.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Čo od Vás očakávame?

  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
  • Schopnosť budovať a udržiavať profesionálne vzťahy s klientmi.
  • Samostatnosť, proaktívny prístup a orientáciu na výsledky.
  • Znalosť slovenského a maďarského trhu.
  • Plynulú znalosť slovenčiny alebo češtiny, angličtina na komunikatívnej úrovni; znalosť maďarčiny výhodou.

Fluentbe je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca vo viacerých krajinách Európy. Zaoberáme sa jazykovým vzdelávaním pre B2B aj B2C. V našich radoch máme už viac ako 550 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4833932  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac