Logo FENESTRA Sk, spol. s r.o.

Pracovník údržby

FENESTRA Sk, spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná 17, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 400 EUR/mesiac+ variabilná zložka závisí od skúseností a znalostí kandidáta (do výšky 46 %) Brutto mzda môže byť do výšky 1400,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-plánovaná a neplánovaná údržba, diagnostika závad, nastavovanie a oprava strojov, zariadení a výrobných liniek
- minimalizácia závad a prestojov, zlepšovanie procesných parametrov
- správa náhradných dielov pre stroje, zariadenia, výrobné linky a príslušenstvo
- zabezpečenie výrobných zariadení a príslušenstva na zverenom pracovisku z pohľadu BOZP
- pravidelné reportovanie o stave údržby, použitých nástrojoch a
materiálu
- starostlivosť o pridelené náradie a iné hodnoty

- práca v príjemnom kolektíve
- možnosť odborných kurzov

Vaše životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na dole-uvedenú emailovú adresu. Akceptujeme iba životopisy zasielané emailom. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Do výberového konania budú pozvaní len tí uchádzači o pracovnú pozíciu, ktorí splnia všetky predpoklady na obsadenie pracovnej pozície.

Spolu so životopisom, prosím, pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. v tomto znení:
Spoločnosti FENESTRA Sk spol. s r.o., Priemyselná 17 Zlaté Moravce, udeľujem svoj výslovný a dobrovoľný súhlas so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v rozsahu žiadosti o zamestnanie, životopisu, dokladoch a potvrdeniach týkajúcich sa môjho vzdelania, kvalifikácie, za účelom zaradenia uchádzača do evidencie záujemcov o zamestnanie pre budúce výberové konanie spoločnosti FENESTRA Sk spol. s r.o. po dobu 1 roka. Poskytnuté údaje sú spracované v zmysle § 13 ods.1 písm.a./ Zák.č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vyhláška 718/2002 Z.z. minimálne §21, 22 (platná), 23 - výhoda
- prax na pozícii údržbára vo výrobe je výhodou
- schopnosť samostatne identifikovať a vyriešiť technický problém
- schopnosť čítať technické výkresy
- logické myslenie
- manuálna technická zručnosť
- flexibilita, samostatnosť, zvládanie stresu
- zodpovednosť a zmysel pre poriadok

Spoločnosť FENESTRA Sk® pôsobí na trhu už od roku 1997. Od svojho založenia patrí medzi najvýznamnejších producentov plastových a hliníkových okien, dverí, fasádnych konštrukcií s aktuálnym počtom zamestnancov 170.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4834657  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac