Exekútorský koncipient

Exekútorský úrad JUDr. Denisa Kvasňovská

Miesto práce
Štefánikova 26, Košice
Termín nástupu
01.07.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Exekútorský úrad sa zapája do projektu „Právo na prvé zamestnanie“ čo uchádzačovi dáva príležitosť zamestnať sa aj bez predchádzajúcich pracovných skúseností. Preto hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á je toho času evidovaný/á v evidencii uchádzačov o prácu na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny minimálne 2 mesiace, a ktorý/á nemal/a pravidelne platené zamestnanie (nebol/a zamestnaný/á na pracovný pomer, ktorý trval najmenej šesť po sebe nasledujúcich mesiacov).

​Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
​Náš kolektív exekútorského úradu, chceme obohatiť o šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude zastávať postavenie exekútorského koncipienta.

​Nový kolega/kolegyňa by mal disponovať komunikačnými schopnosťami, vedieť prijať výzvy s nasadením a odhodlaním a chuťou učiť sa novým veciam.

​K Vašimi zodpovednostiam bude patriť:
​nútený výkon v zmysle ustanovení Exekučného poriadku​

​Podpora osobného a profesného rozvoja
​Pracovný kolektív s dobrými vzťahmi
​Pravidelné utužovanie pracovných vzťahov na teambuildingoch
​Malé prekvapenie pri výnimočných životných udalostiach
​Stabilná práca s dlhotrvajúcou perspektívou
​Atraktívne pracovné prostredie v centre mesta
​PC​

Svoje životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na emailovú adresu: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, odpovedať budeme vybraným uchádzačom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Zodpovednosť
​Pracovitosť
​Precíznosť
​Samostatnosť
​Komunikatívnosť​

Exekútorský úrad funguje od roku 2004 a má stabilnú základňu pozostávajúcu z pracovného kolektívu, ktorý spolu na pracovisku pôsobí niekoľko rokov. Úloha exekútorského úradu spočíva v nútenom výkone súdnych a iných rozhodnutí (exekučná činnosť) a ďalšej činnosti podľa zákona č. 233/1995 Z.z. o súdnych exekútoroch a exekučnej činnosti (Exekučný poriadok).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Denisa Kvasňovská
Tel.: +421556229884
E-mail: poslať životopis
ID: 4834218  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac