Можливість для людей з України

Kvetinár - Infinity Flowers Nitra

Džemil Šefkii - Charlie, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
6 EUR/hod.Nástupný plat je 6,00€/h v čistom + príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Staráte sa o údržbu kvetov a rastlín
  • Poradíte zákazníkom pri výbere vhodných kvetov
  • Staráte sa o skladovanie a usporiadanie kvetov a rastlín
  • Vybavujete objednávky a zabezpečujete ich doručenie
  • Staráte sa o čistotu a údržbu predajne

Typický deň na pozícii Kvetinár:

  • Ranná príprava predajne a úprava kvetov a rastlín
  • Prijímanie a spracovanie objednávok

Pracovná doba:

  • PO-NE od 8:30 do 20:00
  • Pozícia vyžaduje aj prácu cez víkendy a sviatky
  • Pracovné smeny sú predmetom vzájomnej dohody

Hľadáme skúseného kvetinára/ kvetinárku do našej prevádzky Infinity Flowers Nitra - Korzo Klokočina.
Uvítame kreatívne myslenie so zmyslom pre detail a citom pre estetiku. Rovnako uvítame zručnosti s vytváraním fotiek a príspevkov na sociálne siete, priateľský prístup a orientáciu na zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Máte znalosť kvetinovej tematiky a skúsenosti s aranžovaním kvetov.

  • Dobré manuálne zručnosti a zmysel pre detail.
  • Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme.
  • Pracovné skúsenosti v oblasti kvetinárstva sú nutné.
  • Kreativita
  • Samostatnosť
  • Uvítame aj skúsenosť s prácou na sociálnych sieťach ( fotenie, content creation, tvorba videí)
  • Vyžadujeme spoľahlivosť, dochvíľnosť a zmysel pre čistotu

Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, zaoberajúca sa kaviarenskou činnosťou, výrobou zmrzliny, prevádzkovaním barov a reštaurácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Džemil Šefkii
Tel.: +421902582988
E-mail: poslať životopis
ID: 4834081  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.