Hľadáme skúseného montéra potrubí na zaujímavý projekt s dlhodobou spoluprácou

COMBIN BANSKÁ ŠTIAVNICA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 1 700 EUR/mesiacPrémie, príplatky a mzdové zvýhodnenia, odmeny pri ukončení stavby, diéty alebo finančný príspevok na stravovanie, ročné odmeny, mzda vyplácaná na účet vždy do 14.-teho dňa v mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž potrubia, pokladanie a zváranie potrubí
  • Oprava a rekonštrukcia vonkajších potrubných rozvodov
  • Montérske práce pri sanácii nefunkčných rozvodov
  • Práce v hĺbkach
  • Inštalácia a údržba potrubných systémov v priemyselných objektoch
  • Zabezpečenie bezpečného odvodu odpadových vôd a splaškov
  • Ranná porada s tímom
  • Montáž potrubia a príprava materiálu
  • 8-hodinový pracovný deň
  • 5 dní v týždni

  • Stabilná a dlhodobá spolupráca
  • Možnosť zvyšovania kvalifikáciu a získavanie skúsenosti
  • Zabezpečený pitný režim na pracovisku
  • Vyplatené diéty pri práci mimo miesta sídla spoločnosti
  • Využitie vlastného kúpeľného zariadenia zamestnávateľa na regeneráciu pracovnej sily
  • Odporučte nového zamestnanca a získajte finančný bonus
  • Finančný príspevok pri narodení dieťaťa a uzatvorení manželstva
  • Príjemné letné tábory pre deti
  • Moderné pracovné pomôcky a technológie
  • Podpora nápadov na zlepšenie

Informácie o výberovom konaní

Vodičské oprávnenie skupiny B je pre uchádzača výhodou.

Do výberového konania budú pozvaní len tí uchádzači o pracovnú pozíciu, ktorí splnia predpoklady na obsadenie pracovnej pozície.
Spolu so životopisom, prosím pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018Z.z. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák.č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosti s montážou potrubí
  • Fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť
  • Technická gramotnosť a schopnosť riešiť problémy
  • Tímová práca a spolupráca s kolegami
  • Pozornosť a precíznosť pri práci
  • Praktické myslenie a spoľahlivosť
  • Vyžadované vzdelanie: stredná odborná škola
  • Hard skills: práca s nástrojmi a technickými prístrojmi
  • Soft skills: komunikácia, adaptabilita, iniciatíva

- vykonávanie bytových a občianskych stavieb,
- vykonávanie inžinierskych stavieb,
- vykonávanie dopravných stavieb,
- činnosť vykonávaná banským spôsobom,
- zabezpečovanie a likvidácia starých banských diel,

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4834203  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac