Prípravár, rozpočtár pozemných stavieb

Chemkostav, a.s. Michalovce

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 300 EUR/mesiacvýška mzdy v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na zákazkách v súkromnom aj verejnom sektore
- Príprava cenových ponúk podľa zadania
- Príprava dokladov k cenovým ponukám vo verejnom obstarávaní
- Rokovanie so subdodávateľmi
- Zabezpečenia subdodávateľov na realizáciu prác na pridelenej stavbe
- Spracovanie vnútropodnikových dokladov počas realizácie pridelenej stavby ( výbery  subdodávateľov, nákladové kalkulácie, limitky materiálu, miezd a pod. )
- Aktívna spolupráca so zástupcami pridelenej stavby
- Riešenie požiadaviek investora na pridelenej stavbe ( zmenové konania, naviac práce a pod. )

- Práca pre stabilnú stavebnú spoločnosť, ktorá je na trhu viac ako 25 rokov
- Mobilný telefón, notebook
- Školenia zamestnancov
- Zvýhodnené vstupy na rôzne spoločenské a športové podujatia
- Pravidelné firemné akcie ( kultúrne a športové podujatia )
- Odmeny pri pracovných jubileách
- 13.plat a pod.

- Životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania zašlite na: [email protected]
- Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office ( Word, Excel, Outlook ) - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý
Microsoft Project - Základy
AutoCAD - Základy
RSV - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prípravár, rozpočtár

Počet rokov praxe

3

- Spoľahlivosť, dochvíľnosť a zodpovednosť pri plnení zadaných úloh
- Ochota v prípade potreby vycestovať na stavbu v rámci územia SR
- Vedieť obhájiť výsledky vlastnej práce
- Práca v kolektíve
- Záujem zlepšovať a dopĺňať svoje vedomosti a znalosti v oblasti nových technológii v   stavebníctve

Akciová spoločnosť Chemkostav je profesionálnou slovenskou stavebnou spoločnosťou, ktorá si svoju pozíciu na trhu vybudovala vďaka spojeniu kvality, odbornosti a kvalifikácie svojich zamestnancov.
Svojou pôsobnosťou pokrýva širokú oblasť aktivít v stavebnom segmente zahŕňajúcom výstavbu občianskych, bytových, priemyselných a vodohospodárskych objektov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Paulína Durkajová
Tel.: +421566880811
E-mail: poslať životopis
ID: 4827217  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac