Logo brgr.sk s.r.o.

Hľadá sa hviezda grilu a pokladničný ninja pre najchutnejší BRGR v Košiciach

brgr.sk s.r.o.

Miesto práce
BASTION Office center, Továrenská, Košice
Termín nástupu
teraz je ten správny čas
6,06 - 9,61 EUR/hod.+ príplatky za sobotu, nedelu, sviatok a dalšie...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ hamburgery a máš šmrnc v komunikácii? Potom pre teba máme super ponuku! Staň sa súčasťou nášho fastfoodového dream teamu a ukáž nám, čo v tebe drieme!

Pravdepodobne si o nás už počul, my sme tá nová burgeráreň v Košiciach o ktorej každý hovorí. Podľa hodnotenia našich zákazníkov aj odborníkov (@foodtipskosice, @martinzahumensky) sme aktuálna špička v meste. Vyrábame a ponúkame naozaj špičkové burgre s vynikajúcou chuťou, ktoré si od základu vyrábame sami.

Čo ťa čaká:

Budeš členom/členkou skvelého tímu BRGR.sk v našej prevádzke plnej najmodernejšej gastro technológie.
Naučíme ťa, ako si podmaniť zákazníkov, prijímať objednávky a platby a s úsmevom im vykúzliť ten najlepší fastfoodový zážitok.
Zveríme ti pokladňu kde budeš mať pod palcom hotovosť a platby kartou.
Pripravíš a vydáš objednávky pre zákazníkov aj donášku, vrátane chutných príloh a našich legendárnych burgerov.
Naučíme ťa pripravovať najchutnejšie burgre v Košiciach, vrátane pečenia našich vlastných superjemných žemlí.

Budeš sa podieľať na príprave surovín a udržiavať prevádzku v tip-top stave.
A ak máš v sebe líderského ducha, môžeš sa vypracovať až na manažérsku pozíciu!

Čo ti ponúkame:

Prácu na plný úväzok v režime krátky-dlhý týždeň.
Dynamické prostredie plné zábavy a skvelých kolegov.
Možnosť kariérneho rastu a stať sa hviezdou grilu a pokladne.
Odmenu, ktorá ti zaženie aj ten najväčší hlad.
Zĺavy na stravovanie, aby si si mohol/a vychutnať naše skvelé hamburgery aj po práci.

P.S.: V motivačnom liste nám ukáž, že máš šmrnc a humor! Napíš nám, prečo by si bol/a pre nás perfektnou posilou a prečo by si mal/a dostať šancu ukázať svoje grilovacie, pokladničné a komunikačné umenie.

Tešíme sa na tvoje kreatívne a vtipné žiadosti!

Základná zložka mzdy je 6,06 € až 9,61 € / kvalifikovaná odpracovaná hod.

preplácame bez vymýšľania všetky zákonom definované príplatky v plnej výške:

• Príplatok za sobotu
• Príplatok za nedeľu
• Príplatok za sviatok

nad rámec zákona navyše máme vypracovaný program odmeňovania kde získaš tieto príplatky:

• za tvoju kvalifikáciu na pracovné pozície (získaš automaticky po zaškolení)
• za plnenie pracovných úloh
• za splnenie stanovených cieľov
• za udržiavanie uniformy
• osobné ohodnotenie

Okrem mzdy budeš u nás mať ako člen tímu ešte tieto zamestnanecké benefity:

Časté pochvaly od spokojných zákazníkov :)
Zľava 50 % na jedlo v rámci pracovnej doby
Zľava 25 % na jedlo mimo práce
Príspevok 50 € za rok na pracovnú obuv
Nadštandardné platené voľno pri narodení dieťaťa a pri uzavretí manželstva
Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania
Výplata vždy načas v stanovenom termíne na osobný účet
Reálna šanca na rýchly kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- manuálna zručnosť
- úsmev na perách, v srdci aj v hlave
- láskavosť
- optimizmus
- zvedavosť
- odvaha
- empatia
- dokonalé reflexy (keď vidíš že sa niečo deje a okamžite to napravíš, alebo ponúkneš svoju pomoc)
- sebauvedomenie
- integrita (robíš správne veci, aj keď sa nikto nepozerá)
- pracovná etika
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve a odborná spôsobilosť (pomôžeme ti ich získať ak ho ešte nemáš)

Sme Gurmánsky FastFood!
Náš cieľ je výnimočná chuť jedla v neformálnej atmosfére bistra s rýchlou prípravou. Ponúkame Burgre výnimočnej chuti, s ingredienciami ktoré si sami pripravujeme zo surovín prémiovej kvality. Ide nám o chuť a kvalitu nie kvantitu. Máme prevádzky v Humennom a v Košiciach. Prečítajte si čo o nás napísali v médiách: https://brgr.sk/napisali-o-nas
NA CHUTI ZÁLEŽÍ!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Matej Kohút
E-mail: poslať životopis
ID: 4834383  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,06 EUR/hod.