Hlavný účtovník

AWIN s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 800 EUR/mesiac(finálna výška mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie komplexného účtovníctva v súlade s platnou legislatívou.

- Daňová agenda a spracovanie DPH, dane z nehnuteľností a pod.

- Tvorba platobných príkazov, zúčtovanie miezd, účtovanie majetku.

- Mesačné účtovníctvo, spracovanie mesačnej, ročnej účtovnej závierky.

- Štatistika, reporting, hlásenia, výkazy pre banky.

- Komunikácia s audítormi, štátnymi inštitúciami a daňovými poradcami.

- Zaujímavý sociálny program pre zamestnancov - odmeny pri jubileách, vianočné darčeky, firemné eventy (teambuildingy a pod.).

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je zameraná na rozvoj svojich zamestnancov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- schopnosť samostatnej aj tímovej práce
- analytické myslenie, zmysel pre detail a spoľahlivosť
- znalosť programov MS Office, zákona o účtovníctve a daňových zákonov
- minimálne 3-5 rokov skúseností na obdobnej pracovnej pozícii

AWIN s.r.o. je personálno-poradenskou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá výberom kvalifikovaných zamestnancov formou recruitmentu a executive search, primárne v oblasti výroby, zdravotníctva, stavebného priemyslu, IT, obchodu a služieb. Kľúčovým faktorom je pre nás silne proklientský prístup a poskytovanie vysoko profesionálnych a kvalitných služieb našim klientom a kandidátom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Micháleková
Tel.: +421910216161
E-mail: poslať životopis
ID: 4826805  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac