Reagujte bez životopisu

Stavbyvedúci pre pozemné stavby

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacFIX od 1800€/ brutto (mzda je predmetom dohody) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s riadením a manažovaním pozemných stavebných prác? Zvládate súbežne manažovať viac stavieb na rôznym miestach Slovenska? Nerobí Vám problém sadnúť do auta a vycestovať

Dajte nám o sebe vedieť!

Do renomovanej spoločnosti, špecializujúcej sa na technológie zakladania stavieb, hľadáme "Vedúceho stavieb".

Čo Vás čaká:

▪️ koordinácia prác na stavbách (priemyselné, dopravné, občianske stavby...)

▪️ dodržiavanie časového plánu a deadlinov projektu a dohľad nad stavbou

▪️ vedenie stavebného denníka

​▪️ dodržiavania technologických postupov práce a projektovej dokumentácie

▪️ komunikácia s dodávateľmi

▪️ kontrola a dodržiavanie BOZP na stavenisku

Pre viac info nás neváhajte kontaktovať:

+421918580728 alebo na [email protected]

▪️ práca na rôznorodých projektoch v stabilnej spoločnosti

▪️ ubytovanie, hradené zamestnávateľom

▪️ mobilný telefón, služobný automobil aj pre súkromné účely

▪️  Obedy hradený zamestnávateľom

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčina. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby. V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžte odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, špecializujúcou sa na technológie špeciálneho zakladania stavieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

▪️ prechádzajúca pracovná skúsenosť ako Stavbyvedúci

▪️ VÝHODOU, nie podmienkou, je CERTIFIKÁT STAVBYVEDÚCEHO

▪️ skúsenosť v oblasti zemných prác, železobetónových prác

▪️  ochota cestovať v rámci SR

▪️ znalosť čítania projektovej dokumentácie

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Ševčík
Tel.: +421918580728
E-mail: poslať životopis
ID: 4834266  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac