Reagujte bez životopisu

Farmaceut

ADUS, s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň Ľubka, Doktor Daniela Fischera, Kežmarok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Od 1 600 EUR/mesiac- ďalšie odmeny podľa hospodárskych výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- profesionálny výkon práce farmaceuta
- sme 31 rokov fungujúca lekáreň, kde nepracujete pod stresom plnenia predajných cieľov,ale na 1.mieste sú pre nás potreby pacienta
- lekáreň s individuálnou prípravou liečiv
- služba cez víkend vychádza 1x v mesiaci a je platená osobitne 200€ v čistom po všetkých zákonných odvodoch

- flexibilná pracovná doba

- zabezpečené ubytovanie v luxusnom zariadenom apartmáne priamo v centre na námestí Popradu

-v prípade potreby je k dispozícii služobné auto aj na súkromné učely
- zvýhodnené zamestnanecké zľavy

-ďalšie odmeny podľa hospodárskych výsledkov

- flexibilný pracovný čas
- odborné vzdelávanie
- pracovné ošatenie
- príspevok na stravu

Informácie o výberovom konaní

-možnosť práce aj v Poprade v lekárni ADUS-CENTRUM
nachádzajúcej sa priamo pod apartmanom na námestí -----zabezpečené ubytovanie v luxusnom apartmáne priamo v centre mesta Poprad za primerané nájomné

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia , lekárenstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-príjemné vystupovanie a komunikácia s pacientom
- ukončená farmaceutická fakulta

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním zdravotnej starostlivosti vo verejných lekárňach od roku 1993. Lekárne sú známe svojím veľmi širokým sortimentom a kvalitou svojich služieb. Lekáreň realizuje aj IVLP. Majiteľom je lekárnik.

Kontakt

ID: 4827417  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac