Menič formy (práca vhodná aj pre absolventa)

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Družstevná, Solčany
Termín nástupu
dohodou
1 142 - 1 242 EUR/mesiacZákladná mzda 1142 eur + variabilná zložka mzdy 100 eur, ďalšie príplatky zo zákonníka práce + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Odmontuješ formy zo stroja v súlade so SMED a dodržiavaš pritom bezpečnostné normy.
  • Zapisuješ požiadavky na údržbu a nedostatky formy do karty formy.
  • Skontroluješ zapojenie vody, elektriky a vzduchu
  • Zoradíš formu a prípadne prestrekneš komoru a vymeníš griper robota.
  • Sleduješ stav strojov a dodržiavaš výrobné cykly a bezpečný chod formy

  • Získaš letný a zimný bonus v celkovej výške 600 eur
  • Budeš mať pravidelné prehodnotenie mzdy raz ročne
  • Prispejeme Ti v hodnote do 200 eur pri rôznych životných situáciách
  • Budeš dostávať vitamíny a rôzne darčeky v obdobiach sviatkov vrátane Tvojich narodenín
  • Oceníme Tvoju lojalitu vernostným bonusom
  • Odmeníme Ťa za zlepšovacie návrhy
  • Budeš pracovať v modernom a dobre vybavenom pracovnom prostredí
  • Budeš mať možnosť zúčastňovať sa odborných školení a seminárov
  • Budeš pracovať v tíme skúsených a priateľských kolegov
  • Budeš pracovať v spoločnosti s priateľskou atmosférou
  • Máš možnosť kariérneho rastu a rozvoja

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o nami ponúkanú pozíciu. Na výberový pohovor pozveme vybraných uchádzačov na základe zaslaných životopisov. Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Technická zručnosť: nutná

  • Tímová práca: dôležitá
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť: kľúčové
  • Ochota pracovať na 12-hodinovú zmenu: požadujeme
  • Skúsenosti s prácou na strojoch vítané
  • Ochota učiť sa

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Jakubcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4826799  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 142 EUR/mesiac