Transakčný manager – 365.invest (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Platobné podmienky
3 000 EUR/mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Náplň práce:

  • spracovávanie obchodných prípadov financovania nehnuteľností a projektového financovania;
  • udržiavanie vzťahov a starostlivosť o firemných klientov;
  • analyzovanie finančnej situácie klientov;
  • monitorovanie developerských projektov, sledovanie rizík;
  • vypracovávanie a prezentovanie správ o projektoch vrcholovému vedeniu a investičnému výboru;
  • spolupráca s internými a externými zainteresovanými stranami, ako sú finančné inštitúcie, účtovné a právne oddelenie.

Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (ekonómia/stavebníctvo/právo);
  • prax min. 3 roky v oblasti asset/property management/korporátne bankovníctvo alebo ekonomický management;
  • základné znalosti účtovníctva projektových spoločností, schopnosť analyzovať finančné výkazy;
  • anglický jazyk – úroveň B2;
  • orientácia na detail;
  • komunikatívnosť, tímovosť a orientácia na klienta;
  • proaktivita a prinášanie nových nápadov.

Benefity

  • 10 dní voľna navyše,
  • príspevok 100 Eur pri narodení dieťaťa,
  • otcovské voľno – 5 dní dovolenky pri narodení dieťaťa,
  • balíček pre prváčikov – školské potreby pre deti našich kolegov,
  • od 350 do 1500 Eur ako odmenu za lojalitu pri okrúhlom pracovnom výročí,
  • zľavy u partnerov,
  • starostlivosť o duševnú pohodu. Počas roka organizujeme kurzy, workshopy či prednášky v rámci programu BeBalanced.

Informácie o pozícii:

  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Dátum nástupu: ASAP
  • Typ úväzku – plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace
  • Ponúkaný plat: od 3000 EUR